ورود به سامانه پارسه اس ام اس شرکت اورنگ تلفن : +98 71 32326881-2
تلفکس : +98 71 32326875


با تشکر از اینکه سامانه Parseh SMS  را انتخاب کردید


جهت استفاده از سامانه رایگان و پنل رایگان ارسال اس ام اس ابتدا یک نام کاربری در وبسایت اورنگ ایجاد کنید، (همین حالا ثبت نام کنید)  
به یاد داشته باشید درصورتیکه مایل به اضافه شدن یک شماره اشتراکی رایگان هستید گزینه مربوط در قسمت ثبت نام را فعال کرده باشید، در صورتیکه از لینک بالا جهت ثبت نام استفاده کنید ، این گزینه به صورت اتوماتیک انتخاب شده است.  
   
  پس از ایجاد نام کاربری بایستی با توجه به تعداد sms ای که می خواهید ارسال کنید فقط هزینه مربوط به sms ها را به صورت شارژ خریداری کنید.
  برای این کار می توانید در سایت http://opp.co.ir به قسمت ناحیه کاربری (نوار قرمز رنگ سمت چپ، پایین صفحه سایت) وارد شده و در قسمت سفارشات جدید شارژ sms را خریداری نمایید.
 هزینه sms ارسالی با توجه به مبلغ شارژِی که شما خریداری نموده اید و مطابق تعرفه های ارسال اس ام اس موجود در سایت محاسبه خواهد شد و در صورت خرید آنلاین به صورت اتوماتیک و در زمان خرید سریعاً به کاربر شما تعلق خواهد گرفت.
 
جهت   مشاهده تعرفه ارسال sms  کلیک کنید
 
 جهت محاسبه قیمت هر sms یا قیمت کل sms های درخواستی کلیک کنید.

پس از خرید شارژ سامانه شما آماده استفاده است :
  با رفتن به آدرس سامانه پارسه اس ام اس : http://sms.opp.co.ir    می توانید sms های خود را ارسال کنید.
 
اگر تمایل دارید که علاوه بر ارسال sms ، دریافت نیز داشته باشید یک شماره با مالکیت اختصاصی خریداری نمایید. خرید شماره اختصاصی جهت ارسال SMS
  برای خرید شماره اختصاصی نیز به وب سایت اورنگ   رفته و پس از ورود در قسمت ناحیه کاربری (نوار قرمز رنگ سمت چپ پایین صفحه سایت) در قسمت سفارشات جدید شماره اختصاصی مورد نظر خود را خریداری نمایید.
 

جهت مشاهده تعرفه شماره اختصاصی کلیک کنید.